Eğitimcilerimiz

Av. Erdem Eren

Board Chairman - Fashion Law Institute

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans eğitimi ve Paris’te Institut Supérieur Européen de la Mode’da Moda Yönetimi ve Pazarlaması eğitimleri almıştır.

Av. Ali Cem Bilgili

Kurucu, Bilgili Law Firm

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ticaret Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Bilgili hukuk bürosunun avukatlık yapmaktadır.

Av. Aysu Ünal

Avukat

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni dereceyle bitiren Ünal, Queen Mary University of London’da Şirketler Hukuku üzerine master yapmıştır. Ünal çalışma hayatına ELİG Gürkaynak’ta avukat olarak devam etmektedir

Av. Baha Tepebaşı

Kurucu, Tepebaşı Hukuk Bürosu

Lüks perakende markaların avukatlığını yapan Baha Tepebaşı, Tepebaşı Hukuk Bürosu’nda yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Av. Bulut Girgin

Avukat, Gen Temizer Özer Hukuk Bürosu

Bulut Girgin rekabet hukuku, düzenlenmiş endüstriler ve uyumluluk alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Telekomünikasyon, FMCG, otomotiv, inşaat, medya ve teknoloji dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilere danışmanlık yapmıştır.

Av. Elif Baban

Kurucu, EB Law & Consultancy

Elif Baban, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Strasbourg Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Av. Seren Deniz Yanık

Kurucu, Seren Deniz Yanık Hukuk Bürosu

Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirerek aynı üniversitede burslu olarak LLM’e devam etmiştir.

Irmak Yılmaz

Co-Founder, Brandcared

Miami, Istanbul ve Paris merkezli moda yönetimi şirketi Brandcared’in kurucu ortaklarından olan Yılmaz, Moda Hukuku Enstitüsü’nde Genel Koordinatörlük görevini sürdürmektedir. Irmak Yılmaz’ın analizlerine ve makalelerine Galatasaray Üniversitesi Kütüphanesi ile Harvard Business Review’den ulaşılabilir.

Layer 1