Bizi Takip Edin

a

Testimonials

  /    /  Testimonials

Tekstil sektörü, fast fashion, perakende hukukçusu için bulunmaz fırsat bu eğitimler. Tüm meslektaşlarımın katılmasını öneririm Emekleri için Moda Hukuku Enstitüsüne çok teşekkür ederim.

Av. Tuğçe Zeren Baskın,

Geniş bir yelpazeye sahip olan moda hukuku hakkında önemli bilgiler edinebildiğim icin başta Av.Erdem Eren olmak üzere tüm eğitimcilere teşekkür ederim.

Av. Şeyma Esener,

Moda Hukuku Enstitüsü ülkemizde bu alandaki en başarılı ve prestijli kurumu olup, katılmış olduğum Moda Hukuku 101 ve 201 sertifika programları bu alanda almış olduğum en kapsamlı, interaktif, sahaya yönelik ve kaliteli bir eğitimdi.

Av. Tolgahan Ercan Kayhan,

Eğitim boyunca modayı hem hukuki hem tarihi açıdan değerlendirerek konuyu daha iyi kavramamız sağlandı. Konuşmacıların her birinin kendi branşında önde gelen kişilerden olması da eğitimi daha verimli kıldı.

Av. Ece Terziahmetoğlu,

Moda hukuku ve moda hukukunu etkileyen alanlarla ilgili detaylı bilgi edinmek ve bu alanda kariyer adımları atmak isteyenler için fazlasıyla donanımlı bir programdı.

Av. Ceren Özyaprak,

Siz de benim gibi hem modaya karşı ilgiliyseniz hem de hukuk okumak istiyorsanız Moda Hukuku Enstitüsü’nün programlarına mutlaka katılın.

Zülal Ayyüce, Hukuk Öğrencisi, Université Paris II Panthéon-Assas

University of Sussex’te Bilişim ve Fikri Mülkiyet Hukuku master programına kabul edilmemde Moda Hukuku Eğitimlerine katılmış olmam etkili oldu.

Av. Hazal Alanya,

Moda hukuku, ticaret hukuku, reklam hukuku, tüketici hukuku gibi derin konuları öğrenmek isteyenlerin Moda Hukuku Eğitim Programları’na katılmalarını tavsiye ediyorum.

Can Aka, Hukuk Öğrencisi, Yeditepe Üniversitesi

Rorlm umdi sosl ritomuet natuna msie itet dlu.

Nicol Brown, Instructor

Upsytdo remu lrsit amet, natu al usie metdu.

Ema Ducon, Student

Lorem ipsumdo lrsit amet, natu mla sie itetdu.

Mario Jons, Instructor

Ut enim ad minim ven iam, quis nostrud exu.

Nickolas Mars, Student

An diceret deleniti cus ex nisl in muermis ator.

Johana Hughes, Instructor

m

Lorem ipsum dolor sita met, consectetur adipi.

Mario Jonson, Instructor